סדנאות וארועים בגוגל ישראל

 

מ. טיורינג, שנולד ב- 23.6.1912. טיורינג נחשב בעיני רבים לאבי מדעי המחשב ותחום הבינה המלאכותית. הוא הגדיר לראשונה בצורה פורמלית את המושגים "אלגוריתם" ו -"חישוב", ותרם תרומה משמעותית לניצחונן של בעלות הברית במלחמת העולם השנייה.

את/ה מוזמנ/ת לקחת חלק באירוע המרכזי בישראל, המהווה חלק מהחגיגות העולמיות לרגל מאה שנה להולדתו של המתמטיקאי הבריטי הדגול.זוהי חגיגה של העולם המדעי כולו, ושל תחום מדעי המחשב בפרט. זוכי פרס טיורינג, פרופסורים נכבדים, חוקרים מפורסמים ובכירים בתעשייהאיחדו כוחות כדי ליצור אירוע של יום אחד המוקדש לחייו של אלן טיורינג.

 

הכנס יתקיים ביום רביעי, 4 באפריל 2012, במרכז וואהל שבקמפוס אוניברסיטת בר אילן. בין הדוברים זוכי פרס טיורינג מיכאל רבין (האוניברסיטהעברית, אוניברסיטת הרווארד) ויוסף סיפקיס; סמנכ"ל המחקר של גוגל, אלפרד ספקטור; קורינה קורטס (גוגל), דוד הראל (מכון ויצמן), מיכה שריר(אוניברסיטת תל-אביב), שמעון אולמן (מכון ויצמן), ויעקב זיו (הטכניון). שר המדע יגיע לברך את המשתתפים.

 

הכנס ממומן על ידי האקדמיה הלאומית הישראלית למדעים, בתמיכת Google ‏וI-CORE-‏, והוא מיועד לכל מי שמתעניין בתחום:  מדעני מחשב,סטודנטים, תלמידי תיכון, חוקרים וחובבי טכנולוגיה. מספר המקומות מוגבל ולכן הנך מתבקש/ת להירשם מראש כדי להבטיח את מקומך (ההרשמה וההשתתפות אינן כרוכות בתשלום).

https://sites.google.com/site/turingcentenaryconference/home

 

 

 

 

 

 

 


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *